Misyonumuz

Turizm sektöründe, arazi geliştirmesi yaparak oteller inşa etmeyi ve bu otelleri dünyaca ünlü turizm markalarıyla birlikte işleterek Türkiye’ye yeni yatırımlar ve istihdam alanları kazandırmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Dünyanın önemli otel zincirlerinin seçkin bir temsilcisi olarak, Türkiye’nin birçok yerinde turizm yatırımları gerçekleştirmeyi,  sektöre yön veren lider firmalarından biri olmayı ve  ortak aklın liderliğinde, çevreye saygılı geleceğin otelcilik anlayışını geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Projelerimiz

Video Galeri

Faaliyet Alanlarımız

Arazi Geliştirme ve Planlama

Belirli bir nüfus ve sanayi potansiyeli olan şehirlerde yaptığımız fizibilite çalışmaları sonucu, yatırım yapmaya uygun arazileri belirliyoruz. Seçtiğimiz arazilerin, geri dönüş sürelerini hesaplıyoruz. İmar mevzuatları çerçevesinde, ticari ürün özelliği olan alanlar için planlamalar yapıyoruz.

Otel Yatırımı ve İşletmesi

Uzmanlık alanımız, markalı şehiriçi iş oteli projeleri geliştirmek ve inşa ettirmek. Bu doğrultuda, geliştirdiğimiz araziler üzerinde sürdürülebilir ve karlı otel yapıları üretmek için, uluslararası otel markaları ile anlaşmalar yapıyoruz. Bu markaların standarlarına uygun otel binalarını inşaa ettiriyor ve sonrasında da işletmesini gerçekleştiriyoruz.

Gayrimenkul Portföy Yönetimi

Hayata geçirilen gayrimenkullerin arazi ve taşınmaz değerlerini, bunların kontratlarını ve işletmesel gelirlerini yönetiyoruz. Uluslararası fon kuruluşları ve yerel gayrimenkul finansman enstrümanları ile devamlı ve uzun vadeli ürünler geliştiriyoruz.

Çok Yakında İzmir'deyiz...

Four Points by Sheraton 2017'de İzmir Bayraklı'da açılıyor.
İzmir
Four Points by Sheraton

Ankara Asfaltı.15-17 Mersinli
Konak – Bayraklı, İzmir /Türkiye

+90 216 472 98 05 (pbx)

info@eryatirim.com.tr

İstanbul / Kağıthane
Four Points by Sheraton

Merkez Mah. Cendere Cad. No:9
Kağıthane 34406 İstanbul/Türkiye

+90 216 472 98 05 (pbx)

info@eryatirim.com.tr

Gebze
Four Points by Sheraton

Muallimköy
Gebze, Kocaeli

+90 216 472 98 05 (pbx)

info@eryatirim.com.tr